19-09-08

Voetbal: UEFA Cup: eerste ronde - heenmatchen

BSC Young Boys - Club Brugge

17’ 1-0 Schneuwly (BSC Young Boys)

36’ 1-1 Sonck (Club Brugge). Een uitdoelpunt voor Club Brugge! Sonck scoorde ook al drie keer in de eerste twee interlands in de voorronde voor het WK2010.

46’ Häberli (in) - David Degen (out) (BSC Young Boys)

50’ Geel voor Schneuwly (BSC Young Boys), de maker van het doelpunt.

67’ Doumbia (in) - Bastians (out) (BSC Young Boys)

70’ Chavez (in) - Akpala (out) (Club Brugge)

73’ 1-2!!! Doelpunt van Clement!!! Brugge staat voor op verplaatsing!

76’ geel voor Sonck

78’ Lüscher (in) - Schneuwly (out) (BSC Young Boys)

81’ geel voor Stijnen

87’ niet te geloven! 3min voor tijd… 2-2 door Doumbia (BSC Young Boys)

Eindstand 2-2…

 

Everton - Standard Luik

Fellaini mag niet meespelen met Everton omdat ex-club Standard ook in de UEFA-cup speelt.

8' 0-1 voor Standard!!! Doelpunt van Dieumerci Mbokani op voorzet van Wilfried Dalmat! Mbokani is ook de huidige topschutter in de Jupiler Pro League met vijf doelpunten!

23’ 1-1 Yakubu (Everton)…

35’ 1-2 own goal door Yobo van Everton!!!

38’ 2-2 Castillo scoort voor Everton…

41’ geel voor Dante

Stand bij de rust: 2-2!!!

Tweede helft:

64’ Vaughan (in) - Anichebe (out) (Everton)

66’ geel voor Wilfried Dalmat (R. Standard de Liège)

79’ geel voor Sarr (R. Standard de Liège)

86’ Nicaise (in) - De Camargo (out) (R. Standard de Liège)

Eindstand: 2-2. Net als Club Brugge.

--

De Engelse ploegen:

-         Litex - Aston Villa (ENG6) 1-3 (10' Popov 1-0 , 46' Reo-Coker 1-1 , 72' Barry 1-2 (pen) , 92' S. Petrov 1-3. Twee rode kaarten voor Litex: 60' Cambon en 71' Venkov)

-         Tottenham (CUP) - Wisła Kraków 2-1 (33' Bentley 1-0 , 34' Jirsák 1-1 , 73' D. Bent 2-1)

-         Portsmouth (FA-CUP) – Guimarães 2-0 (39' Diarra 1-0 , 60' Defoe 2-0)

-         Omonia - Manchester City (FP)(met Vincent Kompany die in de 84' werd vervangen door Gelson Fernandes) 1-2 (49' Duro 1-0 , 59' Jô 1-1 , 72' Jô 1-2)

Alle Engelse ploegen hebben hun wedstrijd gewonnen!

 

De Nederlandse ploegen:

-         Borac – Ajax (NED3) 1-4 (12' Sulejmani 0-1 , 36' Suárez 0-2 , 50' Milovanovic 1-2 , 71' Huntelaar 1-3 , 86' Huntelaar 1-4). Ajax is zowat zeker van kwalificatie voor de groepsfase.

-         Rennes – Twente (CLQR3)(NED2) 2-1 (13' Denneboom 0-1 , 36' M'Bia 1-1 , 50' Bocanegra 2-1)

-         Setúbal – Heerenveen (NED4) 1-1 (67' Leandro Carrijo 1-0 , 90' Elyounoussi 1-1)

-         NEC (NED5) - Dinamo Bucureşti 1-0 (57' van Beukering 1-0)

-         Feyenoord (CUP) – Kalmar 0-1 (72' V. Elm 0-1). Een thuisnederlaag tegen Kalmar, de Zweedse club die AA Gent uitschakelde.

 

De Duitse ploegen:

-         APOEL Nicosia - FC Schalke 04 (DUI3) 1-4 (24' Westermann 0-1 , 35' Rakitic 0-2 , 39' Sánchez 0-3 , 71' Mirosavljevic 1-3 , 87' Halil Altintop 1-4). Schalke is nu al bijna zeker van de kwalificatie.  

-         Hamburg (DUI4) - AFC Unirea Urziceni 0-0

-         Wolfsburg (DUI5) - FC Rapid Bucureşti 1-0 (45' Grafite 1-0 (pen))

-         Cherno More – Stuttgart (DUI6/IT) 1-2 (42' Dyakov 1-0 , 66' Gomez 1-1 , 81' Gomez 1-2)

-         Dortmund (CUP) – Udinese 0-2 (8' Floro Flores 0-1 , 34' Inler 0-2). Een zware thuisnederlaag voor Dortmund 

-         Hertha BSC Berlin (FP) - Saint Patrick's Athletic FC 2-0 (50' Nicu 1-0 , 76' Cícero Santos 2-0)

11:46 Gepost door dutje in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: uefa cup, voetbal |  Facebook |